Twoje 9 miesięcy

Przyjaciele

Blog Renaty i Marty:
Blog parentingowy

Rozrywka z dziećmi

Znaleziono 15
Najbardziej animowane święta w CANAL+
Boże Narodzenie to najbardziej wyczekiwane święta przez dzieci. Z myślą o nich CANAL+ przygotował premiery telewizyjne głośnych kinowych animacji oraz specjalny cykl filmowy. W okresie świątecznym CANAL+ pokaże po raz pierwszy w telewizji filmy, takie jak: „Khumba", „Wędrówki z dinozaurami”, „Rysiek Lwie serce" i „Ratujmy Mikołaja!”. W ramach cyklu „Ferie dla dzieci” w CANAL+ Family2, od 24 grudnia do1stycznia, codziennie o 9:00, dzieci mogą oglądać najlepsze animowane przeboje... Czytaj całość »
Jak sprawić, by dziecko rosło w miłości?
Zdaniem mam, to rozwój emocjonalny dziecka jest tym, który przynosi największą radość. Aż 92% z nich zdaje sobie sprawę, że 3 pierwsze lata maluszka są kluczowe dla jego rozwoju emocjonalnego. Te i inne wnioski płyną z raportu przygotowanego przez TNS Polska na zlecenie Bebiko 2. Wramach kampanii „Bebiko 2. Rośnij w miłości” marka podkreśla, że miłość okazywana od dziecka zostaje z nami na zawsze. W pierwszych latach życia zaczyna kształtować się inteligencja emocjonalna dziecka. Dzięki... Czytaj całość »
Niedziela marzeń w teleTOON+
„Księga Dżungli”, „Grachi”, „Kod Lyoko” a może film o Barbie czykucykach Pony? Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego teleTOON+ przygotował niespodziankę dla swoich widzów. To oni ułożą swój wymarzony program telewizyjny.W głosowaniu za pośrednictwem internetu zdecydują jakie seriale zostaną pokazane na antenie stacji wostatnią niedzielę sierpnia. W niedzielę, 31 sierpnia o godzinie 7 rano w teleTOON+ rozpocznie się „Niedziela Marzeń” – maraton z ulubionymi filmami i serialami widzów... Czytaj całość »
Przygody Adasia i Tosi 2 - nowa bajka na MiniMini+
Już od 16 czerwca, codziennie o godz. 14:20 oraz od niedzieli do piątku o godz. 19:15, najmłodsi widzowie będą mogli oglądać serial animowany na kanale MiniMini+ - "Przygody Adasia i Tosi 2". Nowy serial twórców "Teletubisiów" zyskał ogromną popularność ibił rekordy oglądalności wśród małej publiczności wWielkiej Brytanii. Adaś i Tosial żyją na wyspie po środku jeziora, w parku otoczonym przez wielkie igwarne miasto. Każdego dnia wspólnie ze swoimi przyjaciółmi przeżywają... Czytaj całość »
Jedziemy na wycieczkę [inf. pras.]
Jedziemy na wycieczkę Każda pora roku jest dobra na podróżowanie. W czasie wycieczek maluchy nabywają wiele cennych doświadczeń, zdobywają kolejne umiejętności, świetnie się bawią, stają się niezależne i samodzielne. Nic więc dziwnego, że dzieciaki tak kochają podróże i każdą z nich traktują jak życiową przygodę. Podróże kształcą To od nas- dorosłych zależy, co maluch wyniesie z podróży. Okazuje się bowiem, że bagaż cennych doświadczeń przywiezionych z wycieczki to pochodna... Czytaj całość »
Znaleziono 15

Polecane książki

W oczekiwaniu na dziecko
Gry i zabawy dla dzieci

Nasz FanPage