Twoje 9 miesięcy

Przyjaciele

Blog Renaty i Marty:
Blog parentingowy

"Gry i zabawy dla dzieci" - Małgorzata Cieślak

Książka: Gry i zabawy dla dzieciDoskonały ebook, dzięki któremu odkryjesz śpiące w tobie i twoim dziecku pokłady kreatywności. Książka Małgorzaty Cieślak jest wspaniałym przykładem na to, że w dobie wszechobecnej elektroniki, tabletów, smartfonów i komputerów, można odnaleźć przyjemność w prostych zabawach wymagających jedynie odrobiny zaangażowania.

Małgorzata Cieślak przekonuje, że do udanej zabawy i rozwoju dziecko wcale nie potrzebuje drogich zabawek, wystarczą podstawowe przedmioty dostępne w każdym domu, chwila zainteresowania ze strony rodziców i odrobina wyobraźni, która dodatkowo rozwija się w trakcie wspólnych zajęć.

W ebooku znajdziesz propozycje zabaw dostosowanych do każdych warunków i każdej okazji: od zabaw w domu, po rekreację i zabawy na świeżym powietrzu niezależnie od aktualnej pogody. Autorka podaje też gotowe pomysły na scenariusze urodzinowe dla dzieci w różnym wieku i podpowiada czym zająć dziecko w czasie jazdy samochodem.

Jeśli nie wiesz, czym zająć swoje potomstwo i jak sprawić by czas spędzony na zabawie zaprocentował w przyszłości – to pozycja dla Ciebie. 

Komentarze

Dodaj komentarz

 

Polecane książki

W oczekiwaniu na dziecko
Gry i zabawy dla dzieci

Nasz FanPage