Twoje 9 miesięcy

Przyjaciele

Blog Renaty i Marty:
Blog parentingowy

Recenzje książek

Znaleziono 4
"Wyprawa na maksa" - Marlena Popławska-Marek
Książka “Wyprawa na maksa” może być świetną i ciekawą lekturą dla dzieci, jak i również rodziców chcących zrozumieć świat swoich pociech. Cała akcja toczy się wokół rodziny Niedzielskich, która składa się z pochłoniętych pracą rodziców (w szczególności ojca, który coraz bardziej oddala się od rodziny), 13-letniego Maksa i jego młodszego brata Kacpra. Wielkim hobby głównego bohatera - Maksa - jest podróżowanie. Chłopiec bardzo często jeździ palcem po mapie i nie rozłącza się z atlasem... Czytaj całość »
"Jak zrozumieć nasze dziecko" - Tommaso Montini
Zrozumiały, przystępny i przyjemny w lekturze ebook, który z powodzeniem można polecić wszystkim rodzicom. Autor (Tommaso Montini) będący jednocześnie lekarzem pediatrą i tatą, opowiada w książce o tym, jak zrozumieć dzieci i jak rozwiązywać typowe rodzicielskie problemy. Z książki dowiesz się między innymi: - jak identyfikować problemy zdrowotne u niemowląt, - czy smoczek szkodzi, czy nie i kiedy go używać, - co robić, kiedy dziecko zdaje się bez powodu płacze, - jak łagodzić... Czytaj całość »
"Gry i zabawy dla dzieci" - Małgorzata Cieślak
Doskonały ebook, dzięki któremu odkryjesz śpiące w tobie i twoim dziecku pokłady kreatywności. Książka Małgorzaty Cieślak jest wspaniałym przykładem na to, że w dobie wszechobecnej elektroniki, tabletów, smartfonów i komputerów, można odnaleźć przyjemność w prostych zabawach wymagających jedynie odrobiny zaangażowania. Małgorzata Cieślak przekonuje, że do udanej zabawy i rozwoju dziecko wcale nie potrzebuje drogich zabawek, wystarczą podstawowe przedmioty dostępne w każdym domu, chwila... Czytaj całość »
W oczekiwaniu na dziecko
"W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców" to jedna z najpopularniejszych książek na półkach przyszłych rodziców. Heidi Murkoff i Sharon Mazel opisują w niej miesiąc po miesiącu, jak zmienia się ciało ciężarnej i jak rozwija się jej dziecko. Początek książki to wprowadzenie w temat przygotowania do ciąży, informacje o tym, jak prawidłowo wykonać test ciążowy oraz jak wybrać lekarza prowadzącego ciążę. Poszczególne działy to kolejne miesiące ciąży - każdy z nich... Czytaj całość »

Polecane książki

W oczekiwaniu na dziecko
Gry i zabawy dla dzieci

Nasz FanPage