Twoje 9 miesięcy

Przyjaciele

Blog Renaty i Marty:
Blog parentingowy

Uzupełnienie informacji:

» Macierzyństwo cudem nie jest
» Zabawki na roczek

Nowości w NUTRICIA Profutura Program!

Asystent Prawidłowego Odżywiania to kolejne narzędzie po Internetowej Szkole Rodzenia i aplikacji mobilnej z kalendarzem ciąży, które zostało udostępnione mamom i kobietom w ciąży na platformie NUTRICIA Profutura Program.

·         Asystent Prawidłowego Odżywiania to narzędzie, dzięki któremu mama karmiąca piersią lub kobieta w ciąży może sprawdzić czy posiłki, które zjadła w ciągu dnia, dostarczyły jej odpowiedniej ilości składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Wystarczy, że wybierze z listy produktów to, co zjadła danego dnia, a Asystent oceni, czy dieta jest prawidłowo zbilansowana, podpowie też, co zmienić w jadłospisie w razie niedoborów lub nadmiarów poszczególnych składników. Asystent Prawidłowego Odżywiania powstał przy ścisłej współpracy ze specjalistą żywienia człowieka.

·         Nowy ekspert! Do grona ekspertów NUTRICIA Profutura Program dołączyła lek. med. Hanna Caban, ekspert w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Każda mama lub przyszła mama, która dołączy do NUTRICIA Profutura Program, może zwrócić się po poradę do jednego z pięciu ekspertów: ginekologa, pediatry, specjalisty żywienia człowieka, neurologa dziecięcego i położnej.

Ponadto do dyspozycji mam i przyszłych mam jest pełen kurs Internetowej Szkoły Rodzenia, a także aplikacja mobilna ze szczegółowym kalendarzem ciąży.

Zapraszamy na www.profuturaprogram.pl!

Komentarze

Dodaj komentarz

 

Polecane książki

W oczekiwaniu na dziecko
Gry i zabawy dla dzieci

Nasz FanPage