Twoje 9 miesięcy

Przyjaciele

Blog Renaty i Marty:
Blog parentingowy

O serwisie

Wiadomość o ciąży często wywołuje niesamowitą euforię i radość, którą da się zaobserwować nie tylko u przyszłych rodziców, ale u najbliższej rodziny. Dopiero po jakimś czasie pojawiają się pytania w stylu „a jak to będzie?”, „a co zrobić, gdy?”. Czasem rady babci czy matki, choć cenne, to jednak nie są wystarczające – pozostaje więc szukać głębiej, najczęściej w Internecie.

Serwis 9-miesiecy.com.pl jest odpowiedzią na większość nurtujących przyszłych rodziców pytań. Porady pogrupowane w kategorie napisane są w sposób rzetelny, ale jasny i prosty, bez medycznych zawiłości, dzięki czemu udzielają odpowiedzi precyzyjnych. Czytelniczki mogą przyswoić informacje związane z przebiegiem ciąży trymestr po trymestrze i towarzyszącymi im dolegliwościami ciążowymi, zostanie im również przypomniane, kiedy należy udać się do lekarza na wizytę kontrolną. Oprócz tego, strona skupia porady związane z rejestracją różnych objawów, pojawiających się w kolejnych etapach ciąży, jak również podpowiada, jakie ćwiczenia warto wtedy wykonywać. Redakcja serwisu zadbała również o artykuły przybliżające pierwsze objawy ciąży, czy też fałszywe objawy porodowe. Jednak rola i tutaj się nie kończy. Szczęśliwe, ale i zatroskane matki znajdą porady o tym, jak poradzić sobie w pierwszych tygodniach po porodzie, w jaki sposób i jak często karmić dziecko oraz co jeść, aby nie doprowadzić do kolki czy innych dolegliwości żołądkowych maluszka.

Serwis prowadzi również komunikację z czytelniczkami, służy do tego specjalny dział z listami od nich. Znajdują się w nim porady związane z ciążą, porodem i macierzyństwem, ale również pytania i wątpliwości, które jeszcze nie zostały rozwiane.

Strona jest doskonałym miejscem nie tylko dla przyszłych mam, ale też dla ojców i najbliższej rodziny, która również może wykazywać obawy i współodczuwać objawy i przebieg ciąży. Niech te raz na zawsze zostaną rozwiane – czas zadbać o odpowiednie przygotowanie się do przyjścia na świat nowego członka rodziny.

O serwisie w sieci:

"Artykuły są rzetelnie napisane i na pewno dostarczają konkretną wiedzę, której niekiedy brakuje na innych serwisach. A na pewno jej natłok i rozbieżność w całej sieci sprawiają, że trudno jest nam odnaleźć prawdziwe."

Źródło: 9-miesiecy.com.pl - Encyklopedia wiedzy o ciąży

Polecane książki

W oczekiwaniu na dziecko
Gry i zabawy dla dzieci

Nasz FanPage